פתרונות

 

    solutions_1 מבני ציבור ומגדלי משרדים

LCS מתקינה מערכות בקרה עפ"י צרכי ודרישות הלקוח.המערכות נשלטות ע"י תוכנת מחשב המאפשרת שליטה ובקרה (HMI).עפ"י הצורך משולבות אינטגרלית מערכות מנ"מ משלימות .חיסכון באנרגיה ודרישות אחרות של הלקוח – הם גורם חשוב המלווה הפרויקט מתחילתו ועד הגשתו ללקוח לשביעות רצונו המלאה
 solutions_2 בתי חולים
 
ל- LCS ניסיון והבנה עמוקה במערכות בקרת מבנה , בקרה אנרגטית ניטור ודיווח במערכות של מרכזי אשפוז ובתי חולים. ניסיון זה נצבר במשך שנים של ביצוע פרויקטים בבתי חולים מהמובילים בארץ.מניסיון זה נלקח הידע וההבנה לביצוע הפרויקטים במערכות מסוגים שונים בבתי חולים כולל מערכות רגישות במיוחד , כגון : חדרי ניתוח , אשפוז ילדים , ומערכות לבתי חולים חירום באתרים שונים בארץ.
 solutions_3 בתי מלון
 

LCS מתקינה בבתי המלון מערכות של:

  • בקרה לניהול האנרגיה ומערכות בקרת המבנה לאזורים הציבוריים ולחדרי המכונות של המלון ושליטה ממערכת שו"ב אחת במרכז הבקרה לכל מערכות המנ"מ במלון.
  • מערכות בקרת חדר של חברת INNCOM האמריקאית. המערכות כוללות חיבור למערכת הניהול של המלון, ושרת HMI לשליטה ובקרה מרכזית על כל החדרים.
 solutions_4 מערכות מבוזרות ומרובות אתרים


LCS רכשה ניסיון וידע רב בביצוע פרויקטים מרובי אתרים – ובעזרת הציוד והטכנולוגיה הנדרשת נבנים פרויקטים המרכזים לחדר בקרה מרכזי את השליטה ובקרה של אתרים מרובים שחלקם או רובם מבוזרים בארץ ובעולם.הפרויקטים הללו מבוצעים על תשתיות אינטרנט , אינטרנט ו/או סלולרי ואלחוטי.

 solutions_5 אחרים
 
ניהול חדרי שרתים
ביצוע פרויקטים במערכות ניהול חדרי שרתים.המערכת שולטת ומפקחת באמצעות טכנולוגיות מתקדמות על מסדי השרתים באמצעות מפה טרמית של צריכה ואנרגיה. הצגת הנתונים בשיטה זו מסייעת לנתח את הנתונים המצטברים, ולייעל את אופן ניהול חוות השרתים.
 
מנית אנרגיה ע"י מונים ודיווחים
ביצוע פרויקטים להתקנת וניטור מוני אנרגיה הכוללים דיווחי אנרגיה , ניתוחי צריכה ברמות שונות עפ"י דרישת הלקוח

בקרה תעשייתית ובקרת מים ושפכים
במסגרת הניסיון הצבור בחברה והרמה המקצועית של עובדיה , החברה מבצעת פרויקטים בתחום התעשייה ובתחום המים והשפכים עפ"י הגדרות המתכננים והיועצים ולפי דרישות הלקוח.